Şahin Platform Kiralama / HAKKIMIZDA

project
Şahin Platform Kiralama

2016 yılında kurulan firmamız Şahin Platform, ülkemizin yeni gelişmekte olan sepetli platform kiralama sektöründe ilk yüksek çalışma platformlarını kullanarak sektörün bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaya başladı. Platform kiralama sektöründe Avrupa ve Dünya’nın gelişen teknolojisini yakından takip ederek en yeni ve gelişmiş araçlarla sektörde ilkleri gerçekleştirdi. Geçmişimizden gelen tecrübe ve gücümüzü kurumsal bir yapıya dönüştürerek platform kiralama sektöründe ülkemizin öncülerinden olmayı amaçlamaktayız.

Araçlarımızın Çalışma Alanları Alışveriş merkezleri, fabrika bakım-onarım işleri, yüksek katlı binalar, dekorasyon, temizlik, ışıklandırma çalışmaları, elektrik ve mekanik tesisat işleri, dar çalışma alanları gerektiren muhtelif işler, inşaat şantiyeleri ve araç ile yanaşılabilen ortamlar, yüksek metrajlı binalar gibi alanlara profesyonel ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar.
Misyonumuz Sürdürülebilir büyüme ile firmamızın rekabet koşullarını arttırarak güçlü bir kurumsal yapıya ulşmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.
Vizyonumuz Değişen dünyanın gelişmelerini takip ederek çalışanlarımızla, profesyonel ve yenilikçi anlayışa sahip bir firma olmak.


client